TAV, Şili’nin başkenti Santiago Arturo Merino Benitez Havalimanı’nı terminaline yeni bir VIP salonu açacak 

TAV İşletme Hizmetleri, Servicios Aeroportuarios S.A. (Pacific Club’ın arkasındaki şirket) ile işbirliği yaparak Primeclass Pacifico’yu hayata geçirdi, ancak şu anda sadece bazı salonları faaliyette. TAV beş VIP salonunu geliştirmek ve genişletmek için milyonlarca dolarlık bir yatırım yapmayı planlıyor.

ON MİLYONLARCA DOLARLIK YATIRIM

Primeclass Pacífico’nun genel müdürü Fabiano Fontenelle Diario, Şili basınına şunları söyledi: “Terminal 2 iskelelerinin her birinde yer alacak beş VIP salonunun yanı sıra yolcu biniş alanı ve merkezi mutfağın dışında da 15 milyon ABD doları yatırım yapacağız. Proje, simgesel Ferrari karoserinin ünlü tasarımcıları Pininfarina’nın da desteğine sahip ve birlikte yüksek kaliteli bir ulusal marka oluşturmayı umuyoruz” dedi.

Şili’deki anlaşmasının 10 yıl olduğu belirtilen TAV’ın yeni hizmete sokağı salonların Şili’nin farklı yerlerinden temalar barındırması planlanıyor. Metropolis (Santiago), Göller, Patagonya, Çöl ve Paskalya Adası. Yılın ikinci yarısına kadar kademeli olarak açılacak olan bu beş nokta toplam 750 müşteri kapasitesine sahip olacak.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x