Yarın, O 17  Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

13 Mayıs Pazartesi günü Bitcoin ve altcoin yatırımcıları için heyecan verici gelişmelerle dolu olacak. Bu yoğun gün, yeni borsa listelemelerinden yönetim oylarına, İlk DEX Tekliflerine (IDO) ve “Bana Her Şeyi Sor” (AMA) oturumlarına kadar geniş bir yelpazede etkinliklere ev sahipliği yapacak. Her türden kripto para yatırımcısına hitap edecek bir şeyler olacak.

O altcoin projeleri için yarın kritik

 • 13 Mayıs’ta kripto dünyasında bir hareketlilik fırtınasına hazır olun! Bu Pazartesi, her türden kripto yatırımcısı için bir şeyler içeren borsa listelemeleri, yönetim oyları, İlk DEX Teklifleri (IDO’lar) ve Bana Her Şeyi Sor (AMA) oturumlarının bir karışımını vaat ediyor.
 • 13 Mayıs’taki borsa listelemeleriyle çeşitli tokenların görünürlüğü artmaya hazırlanıyor. BounceBit (BB), Binance (BB/BTC, BB/USDT, BB/BNB, BB/FDUSD, BB/TRY), MEXC (BB/USDT) ve BitMart (BB/USDT) listelemeleriyle ön plana çıkıyor.
 • DigiFinex, Nolus Protocol’ü (NLS) NLS/USDT çiftiyle karşılarken, Alltoscan (ATS) Bitget’e (ATS/USDT) geliyor.
 • iMe Lab (LIME), LIME/USDT çiftiyle Bitget’e katılıyor ve Drake’s Dog (DIAMOND), DIAMOND/USDT çiftiyle BitMart’ta kendine yer buluyor.
 • En sevdikleri projelerin geleceğini şekillendirmeye katılmak isteyenler için 13 Mayıs, çeşitli yönetim oyları sunuyor. Centrifuge (CFG) sahipleri Finansal Raporlama, Veri Protokolü, Hazine Harcamaları güncellemeleri ve OpenGov’a geçiş konularına ağırlık verebilirler.
 • IoTeX (IOTX) ve başka bir token, IIP-25’i oylamaya sundu; bu, DePIN delege katılımının daha kolay olması için delegelerin “sponsorluluğuna” olanak tanıyacak.
 • Decred (DCR) sahipleri, Hazine harcama işleminde oy kullanabiliyor.
 • Merkezi Olmayan Finans (DeFi) alanı, DODO’nun (DODO) Likidite Havuzunu Ethereum’dan DODOchain’e taşıma konusunda oylama yaptığına tanıklık ediyor.
 • Bu arada, çok zincirli bir launchpad olan Spores Network meraklıları Arrland Pirates IDO’suna katılabilirler. NFT meraklıları için Bridged Uniswap (Lightlink) (UNI.E), dinamik olarak fiyatlandırılan 5 yıllık projenin yıldönümü NFT “5OCKS” için 7 günlük bir mint aralığı sunuyor.
 • Hızlı tempolu kripto dünyasında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. GameFi.org CEO’su Dmitry Zhemchugov, projenin geleceğini tartışmak için canlı bir AMA’ya ev sahipliği yapacak. YGG x Ronin airdrop’una katılan kullanıcılar, $YGG tokenlarını 13 Mayıs’ta talep edebilecekler.
 • Birçok girişim 13 Mayıs’ta da devam ediyor. The Graph (GRT), merkezi olmayan veri yolculuğunun ikinci aşaması olan Sunbeam yükseltmesiyle ilerliyor.
 • stDYDX sahibi yatırımcılar, 120 günlük dağıtımın bir parçası olarak bir sonraki STRD airdrop’unu sabırsızlıkla bekliyor.

Sonuç olarak 13 Mayıs, kripto dünyasında yoğun bir gün olacağa benziyor. İster deneyimli bir yatırımcı olun ister yeni başlıyor olun, sizi meşgul edecek bir şey var. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x